Varia 32 / 16 października 2019

41. Adam Setkowicz | Góral na hali

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 32Góral na hali
41
Góral na hali - 1Góral na hali - 2

Adam Setkowicz (1875 Kraków - 1945 tamże)

Góral na hali

olej, płótno naklejone na tekturę, 34 x 48 cm, sygn. l.d.: A. Setkowicz

Cena wylicytowana
8 000 zł