Aukcja Prac na Papierze: Sztuka dawna / 25 stycznia 2020

121. Adam Herszaft | Zaułek

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na Papierze: Sztuka dawnaZaułek
121
Zaułek

Adam Herszaft (1886 – 1942)

Zaułek

akwaforta, papier, 18 × 13 cm (odcisk płyty)
sygn. ołówkiem l. d.: Adam Herszaft
na odwrocie naklejka Instytutu Propagandy Sztuki

Cena wylicytowana
950 zł