Alfred Wierusz-Kowalski
Czerkies (The Falconer), ok. 1880 r.
olej, płótno dublowane, 73 x 61 cm, sygn. p.d.: A. Wierusz-KowalskiPochodzenie:- Dom Aukcyjny Weinmüller, Monachium, Niemcy, 1971- The Caldwell Gallery, Hudson, Stany Zjednoczone- kolekcja prywatna, PolskaReprodukowany:- Weinmüller, kat. aukcji 136, 1971, poz. 1544- Eliza Ptaszyńska, Alfred Wierusz Kowalski 1849-1915, Warszawa 2011, s. 112 (za Weinmüllerem)...
860 000 zł *Conditional sale
View item