1. 21st Century Art Auction / 12 December 2015

6. Rafał Podgórski | Mitologia geometrii, 2014

Past auctions1. 21st Century Art AuctionMitologia geometrii, 2014
Mitologia geometrii, 2014

Rafał Podgórski (ur. 1984)

Mitologia geometrii, 2014

technika własna (technika olejno-żywiczna, grafit, bromek srebra), płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie + nalepka autorska

1 500 zł