1. 21st Century Art Auction

Past auctions1. 21st Century Art Auction
1. 21st Century Art Auction

1. 21st Century Art Auction

Auction date:
12 December 2015
Location:
Contemporary Gallery in Sopot Monte Cassino St. 43
Description:

Szanowni Państwo

 

Z ogromną przyjemnością oddajemy w Państwa ręce katalog inaugurujący nasz nowy projekt aukcyjny - Aukcję Sztuki XXI wieku. Jest to owoc naszej wielomiesięcznej pracy, którego głównym celem, było zebranie i wyeksponowanie w jednym miejscu dzieł najciekawszych i najbardziej aktywnych artystów polskiej sztuki współczesnej.

 

Pierwsza Aukcja Sztuki XXI wieku to 49 artystów i ich 48 niepowtarzalnych prac artystycznych. Twórcy, których możecie Państwo oglądać na kartach tego katalogu nie są już debiutantami –  to osoby mające w swoich artystycznych dossier wiele wystaw w Polsce i za granicą, nagrody i wyróżnienia w ogólnopolskich i światowych konkursach artystycznych. Są też bardzo dobrze rozpoznawalni na naszym rodzimym rynku sztuki, a niektórzy również poza nim.

 

Zachęcamy Państwa do dokładnego zagłębienia się w nasz katalog, ponieważ dla każdego z artystów przygotowaliśmy dwie strony. Wszystkie pozycje zostały zaopatrzone w dodatkowe zdjęcia fragmentów i dodatkowe teksty. Z pewnością przybliżą one specyfikę danego dzieła, bądź nakreślą ogólną problematykę twórczości poszczególnych artystów. Kierując się doświadczeniem wyniesionym z innych aukcji, a także biorąc pod uwagę niezwykle wysoką jakość oferowanych prac, postanowiliśmy przyjąć wspólną cenę wywoławczą w wysokości 1500 zł dla każdego obiektu.

 

Aukcje Sztuki XXI wieku w Sopockim Domu Aukcyjnym będą odbywały się cyklicznie, co kwartał. Większe odstępy czasowe między poszczególnymi wydarzeniami pozwolą nam to na dokładne wyselekcjonowanie najciekawszych prac i tym samym przygotowywanie najlepszych ofert aukcyjnych. Wierzymy, że wśród zaprezentowanych prac o tak odmiennej i zróżnicowanej stylistyce z pewnością odnajdziecie Państwo coś dla siebie. Życzymy Państwu wielu przyjemnych wrażeń przy zapoznawaniu się z naszą ofertą oraz samych owocnych licytacji!

 

Zespół SDA Modern

Read more
Contact
Dilan Abdulla, Katarzyna Dąbrowska, Dorota Kulawczuk - modern@sda.pl, tel. 58 551 22 89, 603 890 001
Ask about this offer
We are happy to answer any question!
+48 58 550 16 05
Sold lots
Show filtering options
Artist:
Category:
Hammer price
Show:
View:

Sopocki Dom Aukcyjny Sp. z o.o.

ul. Boh. Monte Cassino 43

81-768 Sopot

 

58 550 16 05

Bid on-line
with our app!
Google PlayGoogle Playsee more
Newsletter
Join the newsletter and stay up to date!
Sign up