Świąteczna Aukcja Sztuki najnowszej / 9 December 2020

30. Kat Garstka | Wenus z Wenus, 2020

Past auctionsŚwiąteczna Aukcja Sztuki najnowszejWenus z Wenus, 2020
30

Kat Garstka

Wenus z Wenus, 2020

akryl, płótno, 60 x 70 cm, sygn. p.d.: Kat Garstka

1 000 zł