Świąteczna Aukcja Sztuki najnowszej / 9 December 2020

29. Karolina Matyjaszkowicz | Bez tytułu, 2015 r.

Past auctionsŚwiąteczna Aukcja Sztuki najnowszejBez tytułu, 2015 r.
29

Karolina Matyjaszkowicz (ur. 1980)

Bez tytułu, 2015 r.

akryl, płótno, 50 x 80 cm, sygn. i dat. p.d.: K. Matyjaszkowicz 2015

1 600 zł