Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

30. Kat Garstka | Wenus z Wenus, 2020

HomeAukcje nadchodząceŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejWenus z Wenus, 2020
30
Kat Garstka | Wenus z Wenus, 2020

Kat Garstka

Wenus z Wenus, 2020

akryl, płótno, 60 x 70 cm, sygn. p.d.: Kat Garstka

Cena wywoławcza:
1 000 zł