Fantasy Art Auction / 28 November 2020

41. Dariusz Ślusarski | Skąpany w Zboczu Niebios, 2020

Past auctionsFantasy Art AuctionSkąpany w Zboczu Niebios, 2020
41

Dariusz Ślusarski (ur. 1979 Częstochowa)

Skąpany w Zboczu Niebios, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygnowany p.d.: 'Ślusarski D.' oraz opisany na odwrocie: ' "Skąpany w ZBOCZU Niebios" | OLEJ 100 x 70 cm | Dariusz | Ślusarski'