Fantasy Art Auction / 28 November 2020

40. Alicja Rekowska | Posłaniec, 2020

Past auctionsFantasy Art AuctionPosłaniec, 2020
40

Alicja Rekowska (ur. 1990)

Posłaniec, 2020

olej, złoto płatkowe 23 kt, deska, średnica 80 cm (tondo), sygnowany u dołu: Alicja Rekowska 2020 oraz opisany na odwrocie: "Posłaniec" | A. W. Rekowska 2020

21 000 zł