Aukcja Sztuki Fantastycznej / 28 listopada 2020

41. Dariusz Ślusarski | Skąpany w Zboczu Niebios, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejSkąpany w Zboczu Niebios, 2020
41
skapany-w-zboczu-niebios-2020-dariusz-slusarski-1002419skapany-w-zboczu-niebios-2020-dariusz-slusarski-1015502

Dariusz Ślusarski (ur. 1979 Częstochowa)

Skąpany w Zboczu Niebios, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygnowany p.d.: 'Ślusarski D.' oraz opisany na odwrocie: ' "Skąpany w ZBOCZU Niebios" | OLEJ 100 x 70 cm | Dariusz | Ślusarski'

Dariusz Ślusarski
Absolwent Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie (wcześniej ukończył LP w Częstochowie). Zajmuje się głównie malarstwem olejnym utrzymanym w stylistyce surrealistycznej. Na swoich obrazach bardzo sprawnie łączy sztukę realistyczną z motywami nadrealnymi. Jego prace doceniane są za nienaganny warsztat malarski oraz umiejętność oddania skomplikowanych światów powstałych w wyobraźni artysty. Obrazy Ślusarskiego zdobią ściany wielu prywatnych kolekcjonerów w kraju i za granicą. Swoje prace prezentował na wielu wystawach – m.in. w Amsterdamie, Dreźnie, Kopenhadze, Pradze, Londynie.