67. Dariusz Franciszek Różyc | Parostatek, 2020

Past auctionsMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Parostatek, 2020
67

Dariusz Franciszek Różyc

Parostatek, 2020

akryl, płótno, sygn. i dat. p.d.: RÓŻYC 2020

1 100 zł