21st century Art Auction / 21 August 2021

10. Anna Zalewska | Jesteś morzem, na którym unoszę hipnotyczne sny, 2021

Past auctions21st century Art AuctionJesteś morzem, na którym unoszę hipnotyczne sny, 2021

Anna Zalewska

Jesteś morzem, na którym unoszę hipnotyczne sny, 2021

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygnowany p.d.: 'Zalewska' oraz opisany na odwrocie: '"Jesteś morzem, na którym unoszę hipnotyczne sny", Anna Zalewska 2021'

21 000 zł