21st century Art Auction / 21 August 2021

11. Jan Szczepkowski | Prawie wieczór, 2021

Past auctions21st century Art AuctionPrawie wieczór, 2021

Jan Szczepkowski (ur. 1975)

Prawie wieczór, 2021

olej, płótno, 150 x 130 cm, sygnowany u dołu: 'Szczepkowski | 21' oraz opisany na odwrocie: 'JAN SZCZEPKOWSKI 2021 | - PRAWIE WIECZÓR - | [sygnatura]'

12 000 zł