24 Aukcja Sztuki XXI wieku / 21 sierpnia 2021

10. Anna Zalewska | Jesteś morzem, na którym unoszę hipnotyczne sny, 2021

Strona głównaAukcje archiwalne24 Aukcja Sztuki XXI wiekuJesteś morzem, na którym unoszę hipnotyczne sny, 2021
jestes-morzem-na-ktorym-unosze-hipnotyczne-sny-2021-anna-zalewska

Anna Zalewska

Jesteś morzem, na którym unoszę hipnotyczne sny, 2021

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygnowany p.d.: 'Zalewska' oraz opisany na odwrocie: '"Jesteś morzem, na którym unoszę hipnotyczne sny", Anna Zalewska 2021'

Cena wylicytowana
21 000 zł