Wojciech Gerson
Wieśniacy z okolic Sandomierza, 1854 r.
akwarela, papier, 22 × 18 cm
sygn. i dat. p. d.: W. Gerson 185 (4)
na odwrocie orzeczenie biegłego sądowego dra Stanisława Dąbrowskiego z dn. 10.XII.1963 r.
Kompozycja reprodukowana w: Costumes Polonais: dessinés d’aprés nature par Gerson, Lithographiés par E. Desmaisons, A Varsovie: Publié par Daziaro [1855], tabl. 7 z podpisem:
Z okolic Sandomierza [litogr.]
Literatura:
A. Vetulani, Wojciech Gerson, Warszawa 1972
K. Molen...
Cena wylicytowana
18 000 zł
Zobacz obiekt