63. MN | Portret starszej pani

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Portret starszej pani
63
portret-starszej-pani-mn

MN (I poł. XX w.)

Portret starszej pani

olej, płótno, 35 x 27 cm, sygn. p.g.: nieczytelnie

Cena wylicytowana
3 200 zł