80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

56. Katarzyna Chmiel Kate HopE | Geometric13, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiGeometric13, 2019
56
Geometric13, 2019

Katarzyna Chmiel Kate HopE

Geometric13, 2019

akryl, płótno,130 x 100 cm, sygn. p.d.: HopE oraz opisany na odwrocie: KATARZYNA CHMIEL GEOMETRIC13I2019I

Cena wylicytowana
1 000 zł