77. Jerzy Potrzebowski | Dziewczyna z arlekinem i kotkiem, 1970 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Dziewczyna z arlekinem i kotkiem, 1970 r.
77
Jerzy Potrzebowski | Dziewczyna z arlekinem i kotkiem, 1970 r.

Jerzy Potrzebowski (1921 Sandomierz – 1974 Kraków)

Dziewczyna z arlekinem i kotkiem, 1970 r.

olej, płótno, 105 x 75 cm, sygn. i dat. p.d.: Jerzy Potrzebowski / 1970

Cena wylicytowana
8 000 zł