Fine Art Auction / 29 November 2014

46. Zdzisław Przebindowski | Kwiaty w wazonie

Past auctionsFine Art AuctionKwiaty w wazonie
46
Kwiaty w wazonie

Zdzisław Przebindowski (1902 Kraków - 1986 tamże)

Kwiaty w wazonie

olej, płótno, 56 x 42 cm
sygn. p. d.: Z. Przebindowski

3 200 zł