olej, płótno naklejone na karton, 25 x 35 cm, sygn. p.d.: W.ZAKRZEWSKI , dat. śr. d.: 1989, sygn. dat. i opisany na odwrocie: W.ZAKRZEWSKI 1989 - 17 / WARSZAWA. ŁAZIENKI / 25 x 35 ol.pł. na kartonie