Obraz dwustronny:
Martwa natura z karafką, 1946 r.
olej, płótno, 40,5 × 26 cm w świetle ramy
sygn. i dat. p. d.: 1946 / Terlikowski
Kwitnące drzewa, 1942 r.
olej, płótno, 40,5 × 26,5 cm w świetle ramy
sygn. i dat. p. d.: Terlikowski / 1942