Contemporary Art Auction / 28 October 2023

35. Władysław Jackiewicz | Obraz XXXIX, 1984

Past auctionsContemporary Art AuctionObraz XXXIX, 1984
35

Władysław Jackiewicz (1924 Podbrodzie - 2016 Gdańsk)

Obraz XXXIX, 1984

olej, płótno, 150 x 130 cm, sygnowany p.d.: 'Jackiewicz' oraz opisany na blejtramie: 'JACKIEWICZ | OBRAZ XXXIX / 84'

- Władysław Jackiewicz. Malarstwo, Galeria Zachęta, Warszawa, czerwiec 1987
LITERATURA:
- Władysław Jackiewicz. Malarstwo, Galeria Zachęta, Warszawa 1987, [spis prac poz. 24]

28 000 zł