technika własna, asamblaż, druk barwny, lustro, olej, sklejka, 73 x 147 x 7 cm, sygnowana i opisana na odwrocie na autorskiej nalepce: 'SCENA W PARKU | 1986R. |Hasior Wł 147/73/7'