olej, płótno, 135 x 180 cm, sygn. i opisany na odwrocie: WAWRZYNIEC REICHSTEIN | "SCRATCH-VIRAL" z cyklu; (ONLINE-OFFLINE) | 2014 r. | [sygnatura]
2018 – wystawa indywidualna „ONLINE/OFFLINE”, Galeria Wydziału Rysunku i Malarstwa, Uniwersytet Artystyczny
w Poznaniu
2016 – wystawa indywidualna „Konteksty – refreny”, Galeria Profil, C. K. Zamek w Poznaniu