15 Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 maja 2019

14. Wawrzyniec Reichstein | Scratch-viral, z cyklu "Online-Offline", 2014

Strona głównaAukcje archiwalne15 Aukcja Sztuki XXI wiekuScratch-viral, z cyklu "Online-Offline", 2014
Scratch-viral, z cyklu

Wawrzyniec Reichstein (ur. 1977)

Scratch-viral, z cyklu "Online-Offline", 2014

olej, płótno, 135 x 180 cm, sygn. i opisany na odwrocie: WAWRZYNIEC REICHSTEIN | "SCRATCH-VIRAL" z cyklu; (ONLINE-OFFLINE) | 2014 r. | [sygnatura]

2018 – wystawa indywidualna „ONLINE/OFFLINE”, Galeria Wydziału Rysunku i Malarstwa, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
2016 – wystawa indywidualna „Konteksty – refreny”, Galeria Profil, C. K. Zamek w Poznaniu

Wawrzyniec Reichstein Dyplom na wydziale malarstwa ASP w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Artystyczny) w 2003 r. Otrzymał wówczas nagrodę im. Marii Dokowicz. Od 2003r. Pracuje na UAP w Poznaniu, gdzie prowadzi zajęcia z malarstwa na Wydziale Grafiki. Od 2015 r. pracuje w Liceum Plastycznym w Poznaniu jako nauczyciel rysunku i malarstwa. Bieżące prace występują w cyklach: „Nowa powierzchniowość”, „Refleksy – Refreny”, „Coming residue”, „Online – Offline”. Swoje prace prezentuje na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i zagranicą.
Cena wylicytowana
7 500 zł