Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 1 December 2021

1. Wacław Sporski | Na Boże Narodzenie, 2016

Past auctionsŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejNa Boże Narodzenie, 2016

Wacław Sporski (ur. 1960)

Na Boże Narodzenie, 2016

olej, płótno, 40 x 80 cm, sygn. l.d.: W. Sporski, opisany na odwrocie: W Sporski | Na Boże Narodzenie | В. Спорспий | На Рождество

4 200 zł