olej, płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.: Urszula | Tekieli | 2015 r. oraz opisany na odwrocie: "Chrysanthemum" 2015r. | Urszula Tekieli | Obraz prezentowany na wystawie "STYL JAPOŃSKI ? STYL PIĘKNY. ULA I KAZU", Muzeum Historii Katowic, 25 września - 23 październia 2015