olej, płótno, 100 x 100 cm, opisany na odwrocie: 05.015 | T: KOPCEWICZ "STAR" / "BAD TRIP IN THE MINE
2017 – wystawa indywidualna „The Trip”, Kolonia Artystów, Gdańsk
2016 – wystawa indywidualna „The Trip”, Open Gallery, Szczecin
2016 – wystawa indywidualna „The Trip”, Stolarska/Krupowicz Gallery, Warszawa