olej, płótno, 90 x 105 cm, sygn. na odwrocie: "Niebieska tabletka" z cyklu Grawitacja, Joanna Mlącka, Rudzienko 2013
2014 – wystawa zbiorowa „Artists in house”, Trispace Gallery, Londyn
2013 – wystawa indywidulana „Grawitacja”, Galeria (-1), Centrum Olimpijskie, Warszawa