olej, płyta, 47 × 69 cm
sygn. i dat. p.g.: Teodor Grott/1914
na odwrocie nalepka z TPSP w Krakowie z 1960 r. z tytułem pracy i datą powstania
oraz odręczny napis ołówkiem Izabela Chmielczyk-Czajkowska (?)
Wystawa Jubileuszowa w Towarzystwie Przyjaciół Sztuk Pięknych
w Krakowie, 1960 r.