akwarela, gwasz, papier, 68,5 x 49 cm sygn. p. g.: Teod. Grott
Na odwrocie pieczęć składu materiałów malarskich Róży Aleksandrowicz w Krakowie, ulica Basztowa 12 oraz nalepka z Salonu Sztuki Zygfryda Reizesa we Lwowie.