Varia 39 / 16 December 2020

248. Tancerka, Giesche, Katowice - Bogucice, lata 30. XX w.

Past auctionsVaria 39Tancerka, Giesche, Katowice - Bogucice, lata 30. XX w.
248

Tancerka, Giesche, Katowice - Bogucice, lata 30. XX w.

porcelana malowana ręcznie, złocona, wys. 21 cm, po restauracji - dorabiane dłonie, ramię po naprawie