248. | Tancerka, Giesche, Katowice - Bogucice, lata 30. XX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Tancerka, Giesche, Katowice - Bogucice, lata 30. XX w.
248
tancerka-giesche-katowice-bogucice-lata-30-xx-w

Tancerka, Giesche, Katowice - Bogucice, lata 30. XX w.

porcelana malowana ręcznie, złocona, wys. 21 cm, po restauracji - dorabiane dłonie, ramię po naprawie