Contemporary Art Auction / 24 October 2020

19. Stefan Krygier | Okno I, 1993

Past auctionsContemporary Art AuctionOkno I, 1993

Stefan Krygier (1923 Łódź -1997 tamże)

Okno I, 1993

olej, płótno, 60 x 81 cm sygnowany p.d. S. Krygier 93; na odwrocie nalepki wystawowe

Stefan Krygier 1923 – 1997, Muzeum Historii Miasta Łodzi, Łódź 1999
"malarstwo, grafika, rzeźba", Muzeum Narodowe w Szczecinie, Szczecin 2001
Stefan Krygier, Jesus Rafael Soto, Fundacja Verrannemana, Belgia 2001 (w ramach festiwalu „EUROPALIA 2001”)
LITERATURA:
Stefan Krygier 1923 – 1997, Muzeum Historii Miasta Łodzi, Łódź 1999, s. 114

50 000 zł