Contemporary Art Auction / 24 October 2020

20. Ryszard Winiarski | Obiekt przestrzenny, 1972

Past auctionsContemporary Art AuctionObiekt przestrzenny, 1972

Ryszard Winiarski (1936 Lwów - 2006 Warszawa)

Obiekt przestrzenny, 1972

akryl, ołówek, drewno, wys. 85 cm sygnowany i datowany na dolnej części: Winiarski 1972

do pracy dołączony jest certyfikat autentyczności Anny Winiarskiej - Wasilewskiej

420 000 zł *