Fine Art Auction / 8 October 2016

47. Stanisław Rodziński | Nawojowa póżny wieczór

Past auctionsFine Art AuctionNawojowa póżny wieczór
47
Nawojowa póżny wieczór

Stanisław Rodziński (ur. 1940 Kraków)

Nawojowa póżny wieczór

olej, płótno, 81 x 100 cm,sygn. na odwrociu : ST. RODZIŃSKI / NAWOJOWA - PÓŻNY WIECZÓR / 2008