Fine Art Auction / 8 October 2016

21. Stanisław Gibiński | Pejzaż zimowy

Past auctionsFine Art AuctionPejzaż zimowy
Pejzaż zimowy

Stanisław Gibiński (1882 Rzeszów – 1971 Katowice)

Pejzaż zimowy

akwarela, papier, 20 x 35 cm, sygn.l.d.: St. Gibiński