Aukcja Dzieł Sztuki / 8 października 2016

21. Stanisław Gibiński | Pejzaż zimowy

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPejzaż zimowy
Pejzaż zimowy

Stanisław Gibiński (1882 Rzeszów – 1971 Katowice)

Pejzaż zimowy

akwarela, papier, 20 x 35 cm, sygn.l.d.: St. Gibiński