Works on Paper / 17 June 2017

136. Ryszard Stryjec | Szachy, 1986 r.

Past auctionsWorks on PaperSzachy, 1986 r.
136
Szachy, 1986 r.

Ryszard Stryjec (1932 Lipniszki k. Lidy-1997 Gdańsk)

Szachy, 1986 r.

akwaforta, papier, 13 x 9,5 cm
sygn. i dat. ołówkiem u dołu: akw. Ryszard Stryjec 1986 r.

850 zł