Aukcja Prac na Papierze / 17 czerwca 2017

136. Ryszard Stryjec | Szachy, 1986 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeSzachy, 1986 r.
136
Szachy, 1986 r.

Ryszard Stryjec (1932 Lipniszki k. Lidy-1997 Gdańsk)

Szachy, 1986 r.

akwaforta, papier, 13 x 9,5 cm
sygn. i dat. ołówkiem u dołu: akw. Ryszard Stryjec 1986 r.

Cena wylicytowana
850 zł