20. 21st Century Art Auction / 22 August 2020

2. Piotr Czajkowski | ROBESPIERRE, 2020

Past auctions20. 21st Century Art AuctionROBESPIERRE, 2020

Piotr Czajkowski (ur. 1973)

ROBESPIERRE, 2020

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygnowany p.d.: 'CZAJ | KOW | SKI | 2020.' oraz opisany na odwrocie: 'PIOTR CZAJKOWSKI | "ROBESPIERRE" 2020. | cykl METRO'

10 000 zł