20 Aukcja Sztuki XXI wieku / 22 sierpnia 2020

2. Piotr Czajkowski | ROBESPIERRE, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne20 Aukcja Sztuki XXI wiekuROBESPIERRE, 2020
robespierre-2020-piotr-czajkowski

Piotr Czajkowski (ur. 1973)

ROBESPIERRE, 2020

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygnowany p.d.: 'CZAJ | KOW | SKI | 2020.' oraz opisany na odwrocie: 'PIOTR CZAJKOWSKI | "ROBESPIERRE" 2020. | cykl METRO'

Cena wylicytowana
3 800 zł