50 Young Art Auction / 6 June 2015

67. Monika Wyłoga | Pupil, 2014

Past auctions50 Young Art AuctionPupil, 2014
67
Pupil, 2014

Monika Wyłoga (ur. 1986)

Pupil, 2014

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: M. Wyłoga

Ur. w 1986 r. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi na wydziale Druku i Tkaniny. Dyplom z Malarstwa w pracowni prof. Marka Czajkowskiego w 2012 r. Zajmuje się głównie malarstwem akrylowym i ilustracją. W jej pracach często pojawiają się motywy zwierzęce i turpistyczne. Portretuje gwiazdy polskiego i zagranicznego showbiznesu. Brała udział w wielu wystawach, m.in.: 2015 - "Polityka w karykaturze" gmach Sejmu RP, Warszawa; 2015 - "Zabawa" Filharmonia Kaszubska, Wejherowskie Centrum Kultury, Wejherowo; 2015 - "Zabawa" Galeria El, Elbląg; 2013 - "Bogowie" Łódź Design Festival, Łódź.

500 zł