Varia 37 / 26 September 2020

243. Misa

Past auctionsVaria 37Misa
243

Misa

proj. Henryk Lula, 1968 r.
ceramika, szkliwo miedziowe, redukcyjne, sygnowana na spodzie; wys. 17 cm,
śred. 37 cm, śred. wylewu ok. 40 cm; stan zachowania: bardzo małe zadrapania przy wylewie

2 500 zł