Varia 37 / 26 września 2020

243. Misa

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 37Misa
243
Misa

Misa

proj. Henryk Lula, 1968 r.
ceramika, szkliwo miedziowe, redukcyjne, sygnowana na spodzie; wys. 17 cm,
śred. 37 cm, śred. wylewu ok. 40 cm; stan zachowania: bardzo małe zadrapania przy wylewie

Cena wylicytowana
2 500 zł