Varia 39 / 16 December 2020

21. Mieczysław Reyzner | Pejzaż z dziewanną,1924 r.

Past auctionsVaria 39Pejzaż z dziewanną,1924 r.

Mieczysław Reyzner (1861 Lwów - 1941 tamże)

Pejzaż z dziewanną,1924 r.

olej, tektura, 19,5 x 15 cm, sygn. i dat.: Mieczysław Reyzner / 1924

2 800 zł