Varia 39 / 16 December 2020

274. Matka Boska Immaculato, Niemcy k. XIX w.

Past auctionsVaria 39Matka Boska Immaculato, Niemcy k. XIX w.
274

Matka Boska Immaculato, Niemcy k. XIX w.

plakieta porcelanowa ręcznie malowana, 13 x 10 cm, oprawa srebro pr. 800, wym. całosci 23 x 18 cm