274. Matka Boska Immaculato, Niemcy k. XIX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Matka Boska Immaculato, Niemcy k. XIX w.
274
matka-boska-immaculato-niemcy-k-xix-w

Matka Boska Immaculato, Niemcy k. XIX w.

plakieta porcelanowa ręcznie malowana, 13 x 10 cm, oprawa srebro pr. 800, wym. całosci 23 x 18 cm