21st century Art Auction / 21 August 2021

6. Mariusz Kułakowski | Z cyklu „Tytuł do uzgodnienia

Past auctions21st century Art AuctionZ cyklu „Tytuł do uzgodnienia

Mariusz Kułakowski (ur. 1961, Gdańsk)

Z cyklu „Tytuł do uzgodnienia

olej, płótno, 85 x 85 cm, sygnowany z tyłu na blejtramie: 'MARIUSZ KUŁAKOWSKI, OLEJ, PŁÓTNO, 85 x 85 |CYKL - TYTUŁ DO UZGODNIENIA'

21 000 zł